Program dejavnosti

Interesne dejavnosti 2018-19

M A T I Č N A  Š O L A

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Športna vadba 1,2,3

Maja Benkovič

1. - 3.

Naravoslovne ustvarjalnice

Tanja Bervar

6. - 9.

Kemija in jaz

Tanja Bervar

8. - 9.

Sladkorna bolezen

Tanja Bervar, Monika Jelenc

6. - 9.

Uredimo šolski vrt

Metka Bizjak, Monika Jelenc

6.

Ustvarjalnica

Metka Bizjak, Silva Maroh

      6. - 9.

Funkcionalna vadba

Brane Božič

      1. - 9.

Inštrumentalna igra

Marko Bračič

      6. - 9.

Klekljanje

Metka Bizjak

1. - 9.

Mala prožna ponjava

Tamara Bračič

4. - 9.

Drug z drugim

Tamara Bračič

4. - 9.

Likovni krožek

Anamarija Erčulj

6. - 9.

Likovna umetnost

Anamarija Erčulj

6. - 9.

Zgodovinski krožek

Urška Gostečnik

8. - 9.

Mediacija za učence

Darja Habjan

3. - 6.

Ustvarjalnica

Darja Habjan

1.

Raziskujem preteklost

Andrej Homar

1. - 5.

Vesela šola

Mateja Jamnik

Simona Podboršek

4.  -9.

Biološki krožek

Monika Jelenc

6. - 9.

Prva pomoč

Monika Jelenc

6. - 9.

Prometni krožek

Simeon Klokočovnik

5.

Kolesarsko tekmovanje

Simeon Klokočovnik

6. - 9.

Kolesarstvo

Simeon Klokočovnik

5.

Športno popoldne

Simeon Klokočovnik

Aleš Prosen

6. - 9.

Ročne spretnosti

Mojca Koncilj

2. - 3.

Gledališki krožek

Tadeja Kilar

6. - 9.

Mladi umetniki

Metka Kregar

4. - 6.

Logika in razvedrilna matematika

Karmen Ležić

6. - 9.

Matematični krožek

Karmen Ležić

6. - 9.

Angleško govoreče kulture

Sara Marinček

7. - 9.

Raziskujmo s poskusi

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Računalniško programiranje

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Astronomski krožek

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Likovni krožek

Majda Pogačnik

2. - 4.

Keramika

Majda Pogačnik

4. - 5.

Kuharstvo

Mojca Praprotnik

8. - 9.

Tekmovanje za zlato kuhalnico

Mojca Praprotnik

6. - 8.

Košarka

Aleš Prosen

6. - 9.

Gimnastika in atletika

Aleš Prosen

1. - 2.

Glasbeno-gibalno izražanje

Natalija Rak

2. - 3.

Klekljanje

Marija Ropas

1. - 9.

Mediacija

Marija Ropas

3. - 6.

Branje je igranje

Barbara Spruk Golob

2. - 3.

Pravljični krožek

Maja Škrjanc

1.

Geografski krožek

Ema Vidic Judež

      7. - 9.

Pravljice v angleščini

Mirta Vrhovnik

6. - 9.

Male sive celice

Mirta Vrhovnik

7. - 9.

Angleščina drugače

Mirta Vrhovnik

6. - 9.

  Bralna značka

Izvajajo vse učiteljice RS

1. - 5.

 Bralna značka

Jana Jus

Tadeja Kilar

Nataša Zor

Irena Milivojevič Kotnik

 

6. - 9.

 

Nemška bralna značka

Lidija Vidmar

4. - 9.

Angleška bralna značka

Olga Šmidovnik

Mirta Vrhovnik

Špela Štular

Sara Marinček

4. - 9.

Interesne dejavnosti 2018-19

M A T I Č N A  Š O L A

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Športna vadba 1,2,3

Maja Benkovič

1. - 3.

Naravoslovne ustvarjalnice

Tanja Bervar

6. - 9.

Kemija in jaz

Tanja Bervar

8. - 9.

Sladkorna bolezen

Tanja Bervar, Monika Jelenc

6. - 9.

Uredimo šolski vrt

Metka Bizjak, Monika Jelenc

6.

Ustvarjalnica

Metka Bizjak, Silva Maroh

      6. - 9.

Funkcionalna vadba

Brane Božič

      1. - 9.

Inštrumentalna igra

Marko Bračič

      6. - 9.

Klekljanje

Metka Bizjak

1. - 9.

Mala prožna ponjava

Tamara Bračič

4. - 9.

Drug z drugim

Tamara Bračič

4. - 9.

Likovni krožek

Anamarija Erčulj

6. - 9.

Likovna umetnost

Anamarija Erčulj

6. - 9.

Zgodovinski krožek

Urška Gostečnik

8. - 9.

Mediacija za učence

Darja Habjan

3. - 6.

Ustvarjalnica

Darja Habjan

1.

Raziskujem preteklost

Andrej Homar

1. - 5.

Vesela šola

Mateja Jamnik

Simona Podboršek

4.  -9.

Biološki krožek

Monika Jelenc

6. - 9.

Prva pomoč

Monika Jelenc

6. - 9.

Prometni krožek

Simeon Klokočovnik

5.

Kolesarsko tekmovanje

Simeon Klokočovnik

6. - 9.

Kolesarstvo

Simeon Klokočovnik

5.

Športno popoldne

Simeon Klokočovnik

Aleš Prosen

6. - 9.

Ročne spretnosti

Mojca Koncilj

2. - 3.

Gledališki krožek

Tadeja Kilar

6. - 9.

Mladi umetniki

Metka Kregar

4. - 6.

Logika in razvedrilna matematika

Karmen Ležić

6. - 9.

Matematični krožek

Karmen Ležić

6. - 9.

Angleško govoreče kulture

Sara Marinček

7. - 9.

Raziskujmo s poskusi

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Računalniško programiranje

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Astronomski krožek

Danica Mati Djuraki

6. - 9.

Likovni krožek

Majda Pogačnik

2. - 4.

Keramika

Majda Pogačnik

4. - 5.

Kuharstvo

Mojca Praprotnik

8. - 9.

Tekmovanje za zlato kuhalnico

Mojca Praprotnik

6. - 8.

Košarka

Aleš Prosen

6. - 9.

Gimnastika in atletika

Aleš Prosen

1. - 2.

Glasbeno-gibalno izražanje

Natalija Rak

2. - 3.

Klekljanje

Marija Ropas

1. - 9.

Mediacija

Marija Ropas

3. - 6.

Branje je igranje

Barbara Spruk Golob

2. - 3.

Pravljični krožek

Maja Škrjanc

1.

Geografski krožek

Ema Vidic Judež

      7. - 9.

Pravljice v angleščini

Mirta Vrhovnik

6. - 9.

Male sive celice

Mirta Vrhovnik

7. - 9.

Angleščina drugače

Mirta Vrhovnik

6. - 9.

  Bralna značka

Izvajajo vse učiteljice RS

1. - 5.

 Bralna značka

Jana Jus

Tadeja Kilar

Nataša Zor

Irena Milivojevič Kotnik

 

6. - 9.

 

Nemška bralna značka

Lidija Vidmar

4. - 9.

Angleška bralna značka

Olga Šmidovnik

Mirta Vrhovnik

Špela Štular

Sara Marinček

4. - 9.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT