Športni dosežki

Naši učenci uspešni tudi v atletiki

Naši učenci so se udeležili tekmovanj v atletiki.

V mesecu maju so potekala tekmovanja v atletiki, in sicer najprej na občinski ravni, najboljši učenci občinskega tekmovanja so se udeležili tekmovanja na področnem nivoju, dva učenca pa sta si priborila tudi možnost tekmovanja še na državnem nivoju.

Naši učenci so bili na področnem tekmovanju zelo uspešni in so bili kar nekajkrat na stopničkah. Fotografije so v spodnji galeriji. 

Kot rečeno, pa sta se med najboljših 24 v državi uvrstila le dva učenca, ki sta s tem dobila pravico nastopa na državnem prvenstvu v atletiki, in sicer sta bila to Luka Dacar v teku na 300m in Nik Mujanovič v skoku v višino. Nik je osvoji 12. mesto, Luka pa 18. Čestitamo.

Galerija

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT