Športni dosežki

Uspeh učencev v odbojki na mivki

Vroči junijski dnevi prinesli še en uspeh učencev v odbojki na mivki.

V zadnjih junijskih dneh so potekala tekmovanja v odbojki na mivki. Občinsko tekmovanje je potekalo tri dni, in sicer za različne letnike rojstva - 2002, 2003 in 2004 in mlajši. Naši učenci so se uvrstili tudi naprej na področno tekmovanje, ki je bilo v torek, 20. junija 2017 in tam dosegli lep uspeh. Preden razkrijemo rezultate, naj omenimo še to, da so našo šolo zastopali mlajši učenci, kot bi se pričakovalo v razpisu in kljub temu dosegli res odlične rezultate.

Ekipa fantov v postavi Nik Mujanovič, Miha Okorn in Enej Sladič so na področnem nivoju tekmovanja zasedli 1. mesto in so se tako uvrstili na državno tekmovanje, ki bo jeseni oz. v novem šolskem letu. Čestitamo.

Ostali rezultati s področnega tekmovanja pa so naslednji:

ekipa v sestavi - kategorija - doseženo mesto

Naja Lipičnik 7.c, Nika Kordič Zamljen 6.c, Nika Zemljič 6.a, Anita Boštic 7.c  - dekleta letnik 2003 in mlajše - 3. mesto

Naja Lipičnik 7.c, Nika Kordič Zamljen 6.c, Nika Zemljič 6.a - dekleta letnik 2004 - 1. mesto

Nina Šmidovnik 9.b, Eva Seretin 9.c, Naja Lipičnik 7.c - dekleta letnik 2002 - 2. mesto

Nik Mujanović 7.a, Enej Sladić 6.b, Miha Okorn 6.b, fantje letnik 2002 - 2. mesto

Iskrene čestitke tudi mentorici Tamari Bračič, vsem pa veliko uspeha na državnem tekmovanju jeseni.

Še nekaj fotografij.

 

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT