Športni dosežki

TEKMOVANJE V NAMIZNEM TENISU

Tekmovanje v namiznem tenisu poteka med kategoriziranimi in nekategoriziranimi učenci/učenkami. V občini imamo le dva kategorizirana tekmovalca (učenka naše šole Eva Šobar je kategorizirana, saj je lani dosegla drugo mesto v državi).

Med nekategoriziranimi tekmovalci poteka tekmovanje ločeno med učenci in učenkami. V kategoriji B tekmujejo učenci (učenke) od 1. do 5. razreda in v kategoriji C učenci (učenke) od 6. do 9. razreda.

Zaradi velikega zanimanja za tekmovanje med učenci kategorije C (več kot 30 tekmovalcev) smo najprej izvedli šolsko tekmovanje, ki je v napetih bojih potekalo vse popoldne.  Jan Šobar in Klemen Kranjec sta po znanju igranja razred zase, v  kvalifikacijskem turnirju pa je zmagal  Žan Trebušak, drugi  je bil Enej Sladič in tretji Nik Mujanovič, četrto, nehvaležno mesto pa je zasedel Žan Rozoničnik.
Na občinskem tekmovanju OŠ Komenda – Kamnik so naši igralci blesteli.

V ekipni razvrstitvi so Eva Šobar, Anuša Pavlič, Klemen Kranjec in Jan Šobar za OŠ Frana Albrehta priborili drugo mesto. V posamezni uvrstitvi pa dosegli naslednje vidne rezultate:

Kategorija B - učenci od 1. - 5. razreda

1. Lenart Torkar OŠ FA - Nevlje
  2. Gašper Rifel OŠ FA - Nevlje
  3. Jaka Bodlaj OŠ FA -Nevlje

5.-8.       Nejc Dobovšek OŠ FA - Nevlje

Kategorija B1 - učenke od 1. - 5. razreda

1. Ema Cvek OŠ FA
  2. Iva Tomašić OŠ FA

Kategorija C - učenci od 6. - 9. razreda

1. Jan Šobar OŠ FA
  2. Klemen Kranjec OŠ FA

Vsi tekmovalci, vključno z Evo Šobar, so se s temi rezultati uvrstili tudi na področno tekmovanje Domžalske regije.

Na področnem tekmovanju je v močni konkurenci Jan Šobar zasedel tretje mesto, Eva Šobar pa četrto.

Fotoreportaža:

Najboljši na šolskem tekmovanju: Žan Rozoničnik, 6. a , Nik Mujanovič,  7. a, Enej Sladič, 6. b, in Žan Trebušak, 7. a

Tekmovalci v kategoriji B: Bezjak Jure, 3. b, Bor Lukša, 3. b, Ožbej Kotnik, 4. a,  Žan Boltar, 3. b, Viktor Kacarski, 4. a

Tekmovalci v kategoriji B iz podružnične šole Nevlje: Nejc Dobovšek 4., Lenart Torkar 5., Miha Hribar 4., Jaka Bodlaj 4., Gašper Rifel 4. Matevž Fefer 4., Nal Dobovšek 1. in Lovro Levak 4.

Tekmovalci v kategoriji C: Žan Trebušak 7.a, Nik Mujanović 7.a, Enej Sladič 6.b, Jan Šobar 6.c in Klemen Kranjec 8.b

Tekmovalki v kategoriji B: Ema Cvek 4.a in Iva Tomašić 4.a, Ema prva in Iva druga.

V kategoriji B: Lenart Torkar 2. m.,  Luka Jokič OŠ MV 1. m, Gašper Rifel 3.m in  Jaka Bodlaj 4.m

V kategoriji fantje C: Klemen Kranjec 2. m in Jan Šobar 1. m

Ekipna postava OŠ FA, ki je zasedla drugo mesto: Klemen Kranjec, 8. b, Jan Šobar, 6. c, Anuša Pavlič, 6. a, Eva Šobar, 8. c