Športni dosežki

PODROČNO PRVENSTVO V ŠAHU

V petek, 9. 12. 2016, so se učenci naše šole udeležili področnega šahovskega tekmovanja na OŠ Rodica. Tekmovanje je poteklo od 15.00 do 19.30. Najmlajše učenke v kategoriji do 12 let so odigrale po Bergerjevem sistemu vsaka po štiri partije, vsi ostali pa so igrali po švicarskem sistemu 7. krogov.

Našo šolo je zastopalo 23 tekmovalcev, ki so pokazali veliko znanja. V kategoriji deklet do 12 let je 1.  mesto osvojila učenka Inti Maček, 3. Mesto Gaja Vdovč in 4. mesto Naja Dobovšek. Naj omenim, da je Inti Maček učenka 1. razreda  OŠ Nevlje in nam je pripravila lepo presenečenje.

 Z leve prva Inti Maček, tretja Gaja Vdovč in četrta Naja Dobovšek

V kategorij fantov do 12 let je 5. mesto osvojil Patrik Štupar, 7. mesto Črtomir Zbičajnik, 9. mesto Oskar Sitar, 13. mesto Gaj Zupanc, 15. mesto Žan Rozoničnik, 17. mesto Kočan Adrijan, 20. mesto Gaber Krumpestar, 21. mesto David Krumpestar, 22. mesto Nejc Vrhovnik, 23. in 24. mesto si delita Matevž Fefer in Samo Merklin, 31. mesto Nik Cankar, 34. mesto Marko Bojič in 37. mesto Enej Vukšinič.

Drugi z leve Patrik Štupar in sedmi Črtomir Zbičajnik

Najstarejši fantje so se po zelo napetih in zanimivih borbah osvojili naslednja mesta. 4. mesto Mlakar Matej, 7. mesto Jaka Dacar, 9. mesto David Knavs, 13. mesto Žan Vdovč, 15. mesto Izak Poljanšek, on 17. mesto Luka Dacar.

Prvi z leve Matej Mlakar

Vsem šahistov čestitam za dobre partije in veliko uspehov na naslednjih tekmovanjih.

Kamnik 12. 12. 2016                                                                                    Aleš  Prosen

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT