Podaljšano bivanje

Tel: 040 977 686

...več

V OPB DOČAKALI LEPO VREME

Po dolgem deževnem obdobju smo z učenkami in učenci, ki so vključeni v podaljšano bivanje, dočakali sonce in toplejše dni, ki jih radi preživljamo na šolskem vrtu. Najbolj priljubljene aktivnosti so nogomet in druge igre z žogo, lovljenje, gumitvist, igre v peskovniku in na igralih, druženje na dekicah v senci ter razne domišljijske igre  in igre vlog.

Kadar nas slabo vreme ali vročina preženeta v učilnice, pa nam tudi ni dolgčas. Učiteljice in učitelji pripravimo ustvarjalne delavnice, s katerimi urimo fino motoriko, se igramo z novimi lego kockami ali sami iz odpadnega materiala izdelamo spretnostno igro.

Vmes, seveda, pridno naredimo domačo nalogo in pozobamo popoldansko malico. Tako nam skupaj hitreje in kreativno mine čas do odhoda domov.

Več fotografij...

Kolektiv OPB