TRADICIONALNA BOŽIČNO-NOVOLETNA PRIREDITEV IN SEJEM - 2016

Tradicionalna božično-novoletna prireditev in sejem OŠ Frana Albrehta
Fotografije s prireditve
V četrtek, 15. decembra, smo se na Osnovni šoli Frana Albrehta srečali na popoldanskem kosilu z upokojenimi učitelji naše šole. Nekateri med njimi se že vrsto let z veseljem udeležujejo našega decembrskega druženja, na katerem v sproščenem vzdušju v krogu prijateljev obujajo spomine.

Po slavnostnem kosilu smo odšli na kulturno prireditev, s katero smo se tudi uradno poslovili od starega leta. Osrednjo vlogo na predstavi so imeli učenci OŠ Frana Albrehta, ki so vse udeležence razveseljevali s pevskimi, plesnimi in akrobatskimi točkami, ki so jih pripravili pod budnim očesom svojih mentorjev.
S slavnostnim nagovorom je navdušene obiskovalce  popeljal čarom božične noči naproti ravnatelj OŠ Frana Albrehta, gospod Rafko Lah. Skozi praznični večer pa nas je popeljala čudovita Snežna kraljica s svojimi malimi pomočniki, ki so ob koncu prireditve vse obiskovalce povabili tudi na dobrodelni sejem.