PRISPEVKI DOBITKOV IN PECIVA NA OSREDNJEŠOLSKI PRIREDITVI

Spoštovani starši!

Letošnja osrednješolska prireditev, ki se bo odvijala v soboto, 25. 5. 2019, na šolskem vrtu, bo potekala pod naslovom VSAK JE SVETLA ZVEZDA.

Na dogodku bo sodeloval tudi šolski sklad, ki bo zbiral sredstva za nadstandardni pouk naših otrok.

Sredstva bodo namenjena nakupu NOVE PEČI ZA ŽGANJE GLINE.

Ker je uspešnost izvedbe v veliki meri odvisna od Vašega sodelovanja, Vas prosimo za pomoč. Prispevate lahko:

- dobitke za srečelov,

- pecivo, kruh in druge domače dobrote,

- ali se udeležite dobrodelnega teka.

V nadaljevanju je nekaj informacij v povezavi s prispevki dobitkov in peciva:

• Pecivo, kruh in druge domače dobrote naj bodo v ustrezni embalaži (PVC škatle, vrečke).
  • Pecivo prinesite na centralno šolo v četrtek, 23. 5. 2019, ali v petek, 24. 5. 2019, dopoldne. Zbirno mesto bo ob vhodu v šolo pri mizi dežurnih učencev.
  • Dobitke za srečelov oddajte dežurnemu učencu do petka, 24. 5. 2019.
  • Starši otrok s podružničnih šol lahko dobitke in domače dobrote oddate razredničarkam, mi pa bomo poskrbeli za prevoz.

Veseli bomo, če se nam boste pridružili v čim večjem številu. Že v naprej se Vam zahvaljujemo za pomoč in sodelovanje!

Predsednica Upravnega odbora šolskega sklada
Ksenija Prosen, l. r.