PROJEKT - STARŠI - PREOBRAZBA, sobota 19. maj

V okviru projekta Preobrazba boste imeli v letih 2018 in 2019 možnost brezplačne udeležbe na vrhunskih vzgojnih delavnicah v samostanu Mekinje v Kamniku.
To soboto, 19. maja 2018,  je na vrsti delavnica Težje teme v odnosih (še posebej jo priporočamoza starše otrok s posebnimi potrebami, svetovalne delavce, pedagoginje, specialne pedagoginje...)
Tisti, ki delate v šolah dobite potrdilo o udeležbi.

Delavnica za partnerje, ki si sicer finančno težje privoščijo tovrstna izobraževanja (»Temelji delujočega partnerskega odnosa«), v soboto, 19. junija od 9h do 18h.

Delavnice za sodelovanje med starejšimi in najstniki (»Vezalke dveh generacij«) – srečanja se odvijajo po objavljenem urniku na spletni strani.

O vseh dogodkih, ki potekajo v okviru projekta Preobrazba in so za udeležence brezplačni, najdete informacije na spletni povezavi:

Za vse delavnice, ki jih izvajata Leonida in Albert Mrgole, se je potrebno predhodno prijaviti na elektronski naslov:

Lep pozdrav

Za vse delavnice, ki jih izvajata Leonida in Albert Mrgole, se je potrebno predhodno prijaviti na elektronski naslov:

Želim vam še naprej prijetne dni.

Rafko Lah, ravnatelj