OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK SE JE PREDSTAVILA NA 7. ZNANSTVENEM POSVETU

Osnovna šola Frana Albrehta smo se z dvema prispevkoma predstavili na 7. znanstvenem posvetu v Portorožu s pomenljivim naslovom VZGOJNO – IZOBRAŽEVALNI ZAVODI KOT SKUPNOSTI UČENJA.
V debatni »kavarni« smo gostili ravnatelje in učitelje ter vzgojitelje nekaj slovenskih vrtcev, osnovnih in srednjih šol. Vodili smo pogovor z delovnim naslovom DELAMO, GRADIMO IN ČUTIMO SKUPAJ. V popoldanskem delu pa je ravnatelj šole Rafko Lah nastopil s prispevkom Vzgojno – izobraževalni zavodi kot skupnosti učenja: izkušnje in perspektive, kjer je predstavil primer načrtnega in sistematičnega dela, predvsem na področju so – delovanja, kar je pomembno vplivalo na izboljšanje tudi drugih kultur na šoli ter je pomembno zaznamovalo šolsko učečo se skupnost. Ravnateljev govor v celoti objavljamo v prilogi.
Ravnatelj_govor_Portorož_10_4_18.pdf
Utrinki s posveta