Novice

Obvestilo o delih Komunalnega podjetja Kamnik d.d. in popolni zapori pločnika na lokalni cesti LC 160051 Mekinje – Godič

Obveščamo vas, da bo zaradi sanacije meteorne kanalizacije, v času od 14.01.2019 do 07.02.2019, na lokalni cesti LC 160051 Mekinje-Godič, od hišne številke Cankarjeva 49 do hišne številke Cankarjeva 52, izvedena delna zapora ceste in ob tem tudi popolna zapora pločnika, kar pomeni dodatno varnostno tveganje za mimoidoče, zlasti šolarjev, ki se po tej poti odpravljajo v šolo. V istem obdobju bo zaradi prekopa križišča dva dni (točen datum bo znan naknadno) izvedena tudi popolna zapora LZ 160571 Mekinje (Pot na Jeranovo)-Zduša.

Komunalno podjetje Kamnik d. d.

Državno tekmovanje Bober

V soboto, 12. januarja 2019, je v Mariboru na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko potekalo državno računalniško tekmovanje Bober. Od 33.500 učencev iz vse Slovenije sta se na državno tekmovanje uvrstila tudi naša učenca  David Knavs in Izak Poljanšek. David je osvoji srebrno priznanje.

Čestitke obema!

Sara Zalesnik, mentorica

PRAZNIČNI ČAS NA PODRUŽNIČNI ŠOLI VRANJA PEČ

Zadnji dnevi pred novoletnimi počitnicami so bili na podružnični šoli Vranja Peč še posebno praznično obarvani. V sredo, 19. 12. 2018, je na šoli potekal tehniški dan. Učenci so izdelovali voščilnice in vanje zapisali božično-novoletna voščila, sodelovali pri okrasitvi šolskih prostorov in pekli piškote. Vonj sveže pečenih piškotov je preplavil šolo in nas opomnil, da je praznični čas pred vrati.

ŠOLSKO PLESNO TEKMOVANJE

V petek, 21. 12. 2018, se je na naši šoli, pod vodstvom učiteljev športa, odvijalo že 46 šolsko plesno tekmovanje. Učenci 6.r so se pozibavali v ritmih polke, 7.r foxtrota, 8.r disco hustla in 9.r angleškega valčka. Nekateri plesni pari 9.r so se pomerili tudi v prikazu vseh štirih plesov. Prireditev smo zaključili s podelitvijo diplom najboljšim plesnim parom.

MOJ DOM OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Tema letošnje prireditve ob dnevu samostojnosti in enotnosti je bila dom. Konec koledarskega leta, državni praznik in zaključek mednarodnega literarnega in likovnega natečaja so minili v duhu misli na dom, domovino. »Dom je poln ljubezni, sočutja, razumevanja,« nas je nagovoril Žan.