POZDRAVLJENI BODOČI PRVOŠOLCI!

VABIMO VAS V PONEDELJEK, 3. SEPTEMBRA 2018, DA SKUPAJ PREŽIVIMO PRIJETNO DOPOLDNE.
DOBIMO SE OB 9.00 V UČILNICAH PRVOŠOLCEV  (NA MATIČNI ŠOLI IN  PODRUŽNIČNIH ŠOLAH), KJER SE BOMO SPOZNALI IN POVESELILI.                                                             UČITELJICE 1. RAZREDOV

ZADNJI ŠOLSKI DAN in PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI

Končno smo ga dočakali – zadnji šolski dan! Polni vtisov iztekajočega se šolskega leta 2017/2018 smo se učenci matične šole zbrali v športni dvorani, kjer smo se poklonili rojstnemu dnevu naše prelepe Slovenije. Učenci od 1. do 9. razreda so pripravili pester program, v katerem ni manjkalo glasbe, plesa in osvežitve spomina na osamosvajanje Slovenije. Zahvalili smo se posameznikom iz okolice šole, ki so preko leta sodelovali s šolo in oplemenitili naše šolske dni. Priznanja so prejeli najuspešnejši učenci na področju znanja, športa in umetnosti.
Po proslavi smo se zbrali v učilnicah in prejeli spričevala, pohvale ter se za kratek brezskrben čas počitnic poslovili od prijateljev in učiteljev.

Lepe, navdihujoče, razigrane in sproščene počitnice vsem!