POŠ Vranja Peč v oddaji Firbcologi

V soboto, 20. 10. 2018, ob 8.50 bo na TV SLO 1 v oddaji Firbcologi prispevek o PŠ Vranja Peč.

Ponovitve oddaje bodo v torek, 23. 10, ob 15.50 na TV SLO 1 in v četrtek, 25. 10, Ob 19.00 na TV SLO 2.

OBVESTILO

Na spletni strani so objavljeni novi Predračuni za prehrambeno blago za obdobje od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2019, ki se nahajajo pod zavihkom Dokumenti šole.

Sara Zalesnik

DOGODKI NA SREDNJIH ŠOLAH

Spoštovani učenci, učenke in starši,
obveščamo vas o dogodkih na srednjih šolah:

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO LJUBLJANA:

DAN ODPRTIH VRAT, četrtek, 25. 10. 2018, med 10.00 in 13.00 (predhodna prijava).

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA V LJUBLJANI

JESENSKE DELAVNICE (brezplačne raziskovalno-ustvarjalne delavnice za učence 8. in 9. razreda), 29. in 30. 10. 2018 od 9.00 do 15.00 (predhodna prijava).

Lepo pozdravljeni

Tina Plahutnik
Svetovalna delavka

SEJEM SREDNJIH ŠOL NA OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Odločitev o nadaljevanju šolanja je pri štirinajstih zahtevna naloga. Osnovne šole si na različne načine prizadevamo za to, da bi fantje in dekleta spoznali sebe, svoja močna in šibka področja, zanimanja, osebnostne lastnosti, trg dela in seveda srednješolske programe. Informativni dnevi v februarju so že utečena praksa iz časa šolanja srednje generacije. Spomnimo se, kako smo se težko odločili, katere tri šole bomo obiskali. Potrebi po tem, da se mladim in staršem omogoči širši vpogled v to, kateri programi sploh obstajajo, so se odzvali organizatorji Informative, ki vsako leto v januarju poteka na Gospodarskem razstavišču.