PRAZNIK BRANJA Z ADIJEM SMOLARJEM

V sredo, 24. aprila 2019, dan po svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic, smo 2. šolsko uro v športni dvorani gostili kantavtorja, pisatelja in pesnika Adija Smolarja.  Srečanja z njim so se udeležili vsi učenci naše šole. Šolski dopoldan nam je polepšal s svojimi pesmimi, polnimi vzpodbudnih, pozitivnih sporočil.  Učencem je položil na srce, naj radi berejo in naj bodo drug do drugega prijazni.

Obisk Adija Smolarja nam bo ostal v zelo lepem spominu.

ZA POSLOVNO IDEJO Wonder Owl – BRONASTO PRIZNANJE

17. aprila 2019 smo se skupaj z ekipo OŠ Frana Albrehta Kamnik in Kikštarter Kamnik odpravili v Novo Gorico na vseslovensko tekmovanje za najboljšo podjetniško idejo med mladimi – POPRI.

POPRI mladim omogoča razvoj inovativnosti, ustvarjalnosti in podjetnosti. V letošnjem letu so prejeli 99 idej s strani osnovnošolcev, dijakov in študentov.

ZASEDANJE ZASSS

Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik smo v soboto 6. aprila  gostili predstavnike Zveze aktivov svetov staršev Slovenije, krajše ZASSS. V šoli so imeli letno posvetovanje, zasedala pa je tudi Skupščina ZASSS.