Mednarodni natečaji

Mednarodni likovni natečaj Zimska pravljica


OŠ Toma Brejca je organizirala 2. mednarodni likovni natečaj. Letošnji naslov je bil »Winter fairy tale« oz. »Zimska pravljica«. Prejeli so veliko likovnih del. Poleg Slovenije so s svojimi umetninami sodelovali še učenci iz Hrvaške, Poljske, Romunije, Španije in Grčije.
Naša učenka Ela Urankar iz 9.c razreda je s svojim likovnim izdelkom osvojila srebrno priznanje v 3. starostni kategoriji. V prvi starostni kategoriji je srebrno priznanje dobil učenec Andraž Jeglič iz PŠ Tunjice, mentorici sta bili Jelka Vrhovnik in Mojca Kališnik. Za ta izjemen uspeh jima iskreno čestitamo!


V torek, 27.3.2018, sta se nagrajenka Ela in njena mentorica mag. Anamarija Erčulj udeležili kulturne prireditve in podelitve priznanj ter nagrad. Prireditev je bila posvečena Rudolfu Maistru. Program je bil gledališko in glasbeno obarvan. Nastopili so tudi nekateri od naših učencev: Nino Lipičnik na trobenti, Peter Mandelj Mejač in Leon Aleksander Štukelj pa na kitari.

Nekaj utrinkov iz podelitve

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT