Mednarodni natečaji

MEDNARODNI NATEČAJ »HONEYBEE ART CONTEST«

Na petem mednarodnem natečaju »HONEYBEE ART CONTEST« na Japonskem je letos sodelovalo zares veliko število mladih umetnikov. Med drugimi so s svojimi likovnimi deli sodelovali učenci iz Afganistana, Romunije, Kitajske, Kambodže, Nepala, Nemčiije, Japonske itd. Natečaj je bil torej svetovne razsežnosti in opozarja na pomembnost čebel za naš planet.

Tudi učenci naše šole so sodelovali s svojimi likovnimi izdelki, ki so jih ustvarili pri izbirnem predmetu Likovno snovanje 3 pod mentorstvom učiteljice mag. Anamarija Erčulj.
V mesecu oktobru 2017 se je s podelitvijo nagrad zaključil likovni natečaj. Zelo smo ponosni, da je v t.i. čezoceanski kategoriji (overseas work category) med 18.374  prispelimi likovnimi deli zmagala naša učenka Luna Krevs iz 9.a razreda.
Za ta izjemen uspeh naši Luni iskreno čestitamo!


zapisala Anja Jerič 9.a

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT