Športni dosežki

Izjemna uspeha Filipa Gregoriča, športno plezanje, in Gašperja Rifla, namizni tenis.

Mladi igralec namiznega tenisa, Gašper Rifel iz 5. razreda Podružnične šole Nevlje,  je na državnem četrtfinalnem šolskem tekmovanju dosegel tretje mesto in se tako uvrstil med 16 najboljših v Sloveniji.

Organizatorji plavalnih tekmovanj so na letošnjem področnem tekmovanju združili gorenjsko in domžalsko regijo, kar še dodatno poveča Markov zmagovalni uspeh.

V Šenčurju je potekalo šolsko področno tekmovanje v športnem plezanju. Tekmovanja se je udeležilo tudi nekaj naših učencev - športnih plezalcev. Med najmlajšimi učenci je Elija Baloh zasedel prvo mesto med kar 21. tekmovalci.
Z odličnim plezanjem so si Lenart Torkar, 6. b, Filip Gregorič, 9. a, in Jaka Udovič priborili nastop na državnem tekmovanju prostih plezalcev.  Veselimo se novih uspehov naših športnikov.