Domov

V mesecu maju se je v športni dvorani Kamnik odvijalo občinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše dečke. Ekipa naše šole je zasedla 2. mesto in se uvrstila na področno tekmovanje.
Področno tekmovanje je potekalo 12. junija v športnem parku Domžale, na zunanjem igrišču z umetno travo. Na tekmovanju so poleg naše ekipe, sodelovale tudi OŠ Rodica, OŠ Domžale in OŠ Komenda Moste. Našim fantom je uspelo osvojiti 3. mesto. Na tej stopnji se je tekmovanje tudi zaključilo.

Čestitamo jim za vložen trud in prikazano nogometno znanje.
V ekipi so bili: Milojević Stefan, Pavlič Žan, Kosirnik Nejc, Obradovič Jaka, Okorn Luka, Boltar Jan, Adjov Gjorgi, Majcen Val Maj, Rudolf Vučkovič Jaka, Škrlj Andraž, Čimžar Vid (odsoten na področnem tekmovanju), vodja ekipe Zdravko Slevec.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT