Domov

TEČEM, SKAČEM, MEČEM...

KAROLINA ZBIČAJNIK (7. C), 3. na DRŽAVNEM PRVENSTVU V TEKU NA 300 m

V mesecu maju in juniju 2018 so potekala šolska atletska tekmovanja. Naši učenci so najbolj množično (okoli 70 učenk in učencev) nastopili na občinskem prvenstvu, ki je potekalo 10. maja na stadionu v Mekinjah.
Fotografije
Prav tako je bilo tu 21. maja področno prvenstvo, na katerega se je uvrstilo 7 najboljših  tekmovalcev iz vsake discipline.
Izjemne rezultate in uvrstitev med najboljših 24 posameznikov v državi, pa je uspel le Karolini Zbičajnik v teku na 300 m, Žanu Rozoničniku v skoku v višino ter Luki Dacarju v teku na 300 m.
Fotografije

Državno prvenstvo v kraljici športov - atletiki, je potekalo 6. junija v Žalcu. Žan Rozoničnik je dosegel odlično 6. mesto, Luka Dacar je bil 13., Karolina Zbičajnik pa se je povzpela na stopničke z izjemnim 3. mestom.