Nadomeščanja

LITERARNI NATEČAJ

Vsem sodelujočim na našem tretjem mednarodnem natečaju se iskreno zahvaljujemo. Letos smo prejeli čudovite izdelke iz Slovenije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Avstrije in Avstralije.

Sodelujoči so razvrščeni po starosti. Za morebitne napake ali pomanjkljivosti se vam opravičujemo in vas prosimo, da nas na njih opozorite.

 

ZOJA KORPAR

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

NELI MIHELIČ

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

ISA  KANKOŠA

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

DORA RIGLER

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

JURE GRAD JOGAN

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

URBAN GRIL HRIBAR

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

LENI FRUMEN PUTRIH

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ALJA REBOLJ

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

MAKS WECHTERSBACH

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ANA GOLOB

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

LANA SITAR

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

EMA KUNAVER

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Mirijam Sabina Žvegla

 

ŠPELA POLJANŠEK

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

NADJA BERBIĆ

8 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

MATIC PELOZ

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

HANA ŠINIGOJ

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

IVANA VITEZ

8 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

EMA VODOPIVEC

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

EVELIN LISJAK

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

ERIK KRAJCAR

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

JULIJA SKOMINA

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

LUCIJA VIDOŠEVIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

AMELI CEROVAC

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LEA POZZECCO

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LUCIJA VIDOŠEVIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

AMELI CEROVAC

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LEA POZZECCO

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LARA BRDAR

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LAJLA MUHAREMOVIĆ

8 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

IMAN ŠABIĆ

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

LARA MARIJA GORŠE

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAJA LEVEC

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Urška Dolenc

 

ERIKA LEVEC

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Urška Dolenc

 

PATRIK KOBAL

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

PHILOMENA PICHLER

9.let

VOLKSSCHULE NÖTSCH

Nötsch 115, 9611 Nötsch im Gailtal

Avstrija

mentorica: Sandra Oitzl

 

TJAŠA ZALAZNIK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Danica Lah

 

GAŠPER ROMŠAK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAŠA ZUPAN

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

NEJRA FAZLIJA

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

GAJA POHLIN

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

MARKO MATAIJA VALH

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

MEI MARIN

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

KATARINA RADEŠIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

EMMA VOJNIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

SARA CALCINA

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

VANESA ANDROČEC

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

BRIN BRECELJ

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

NINA POLANC

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

NIK KODELJA

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

ALEKS FAJT MISLEJ

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

JAKOB POLANC GOLOB

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

ANJA MIKULČIĆ ILIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

MIJA ŠTRANCAR

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

JOŠT GOLOB

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAKS LESJAK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MATEVŽ GOLOB

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

ANŽE TRUNK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

JAKOB MARTIN PISEK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

SERGEJA REPINC

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

ZORAN JOTIĆ

10 let

OŠ ŽELJNE

Željne 21, 1390 Kočevje

mentorica: Dušanka Dolmin

 

KRISTINA POKORN

10 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

JERCA ZAKONŠEK

10 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

ENA BEGANOVIĆ

10 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

ZOJA NALA BOŽIČ

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

MARTINA GREBOVIĆ

10 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

STEPHANIE BUFARDECI

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

LETIZIA SIRONIĆ

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

ANDREJA BONE

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

STELA BALUT

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ZOJA HOČEVAR

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

AMAR ĐERZIĆ

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ALEX FERJANČIČ

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

SARA ČERMELJ ŽNIDAR

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ANEJ PIZZONI

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

NEŽA ROPRET

10 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Špitalič 21, 1221 Motnik

mentorica: Tamara Damjanac

 

NIK FRANCA

10 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

IVA ĆURKOVIĆ

11 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Marija Kronovšek

 

AMELIA GLEINSTER

11 let

Willetton primary school

14 Woodpecker Avenue, Willetton WA 6155, Avstralija

mentorica: Ana Gleinster

 

 

EVA IVANOVIČ LOPAREC

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale          

mentorica: Alenka Brovč

 

MAKS SLAPNIK

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

ŽANA ŠUŠTAR

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

BOR SKOK

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

ANDRAŽ MOČNIK

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

MAKS MARTINUČ

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

NEŽA HRIBAR

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

LEONA STOJKOVSKA

11 let

OU KOCO RACIN

Nikshichka, Kumanovo 1300, Makedonija (NJRM)

  1. MAKEDONIJA

mentorica: Angela Kostikj

 

LEA ZUPANČIČ

11 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Petra Hudnik

 

 

TOBIAS SEBASTIAN KLOOSTERWAARS

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AJDA UMER

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

EMA PUGAR

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

RIANA KADIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

FILIP SVIT OBLAK

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAŠPER RIFEL

11 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

PIA PRAZNIK

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

IVA MIHAJLOVSKA

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

NAJA DOBNIK

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

JULIJA STOPAR

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

MARUŠA MOLK

11 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

JASNA ZORKO

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

NIKI BRENČIČ

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZARJA ZORMAN

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ERIKA KARIŽ

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

AJDA MIHELIĆ

11 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

PATRICIJA ŠLAJMER

11 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

LUKAS MARUŠIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ANA KOSTNAPFEL

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

KAJA HORVAT RADOVAN

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ALEKSANDER ZAKRAJŠEK

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

VAL VODOPIJA

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AHMED GROŠIĆ

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

KAJA TOPIĆ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

UROŠ BROŽIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ZALA VIDMAR

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ANŽE ŽUST ŠPRAH

11 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

TIM KOBAL

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

TINKARA LAMPE

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

SAŠA KOBAL

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

NEŽA BIZJAK

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

ADELA KOČAN

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

TIJAN ŠKORC

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

TAI BAJEC

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

TINE VODOPIVEC

11 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva 30 a, 5294 Dornberk

mentorica: Petra Gabriel

 

TAJDA ERKER

11 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

JON ARTNIK

11 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

ISA-BELA MREVLJE

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZALA ZUPANČIČ

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

EVA MIHAJLOVSKA

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

ENEJ KAŠE

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

DANAJA KOTNIK

11 let

OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH

Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje

mentorica: mag. Jasmina Pogačnik

 

JULIJA PANJEK

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AJDA ZAVELJCINA

12 let

OŠ KOREŠKA BELA JESENICE

Cesta talcev 2, 4270 Jesenice

mentorica: Mojca Kavčič

 

ERIKA MOČNIK

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

AMADEJ FINK

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

IVANA CURK

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

EVA LEMUT

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

HANA MIKUŽ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ZOJA ČEBOKELJ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

LAURA MIKUŽ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ELENA VUJASINOVIĆ

12 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

KIM OSENAR

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

ALEKSANDER KOSANOVIĆ

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LUKA BRUGGER

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

MINEA TODOROVIČ

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

PIKA ŠALA

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

FEMI GABRIELLA REID

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAJA DREVENŠEK

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MAŠA HAUPTMAN

12 let

OŠ FRANCETA PREŠERNA

Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor

mentorica: prof. Jasmina Blažič

 

VAL MARIO COLARICH

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

LARA OŠAP

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ul.1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Jus

 

TEODORA PETRUŠIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MAJ ŽIGART

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

JONI PALČIČ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

FARUK ŠAKIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

SOFYA KOLOBOVA

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MARUŠA VILFAN

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MARUŠA CEPOVIČ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

RENE RAPUŠ ŽORŽ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

NIKOLA LEKOVIČ

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

ANŽE RIFEL

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

REBEKA LAMPE

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

BLAŽKA MLAKAR

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

MAJ PILIH

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

ŽIGA JUHART

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KSENIJA JOLDŽIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAJA ZIRNSTEIN

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ZALA RUS

13 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

JAKA MUŠIČ LAP

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

NEŽA JARM

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

MIHA OKORN

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Nataša Zor

 

SIMON POŽENEL

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

LARISA KOREN

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ULRIK LEBENIČNIK TRSTENJAK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KATJA TIČ

13 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

SAMANTHA LEŠNIK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

 

LANA VUGA

13 let

OŠ MARIJE VERE

Ljubljanska cesta 16a, 1241 Kamnik

mentorica: Vanja Hočevar

 

OLIMPIA KUPLJEN in DORA DREVENŠEK

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZOJA PROSENAK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

 

KATARINA LOZAR

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

VERONIKA STUBELJ

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

NATALIJA BAJC

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

MELANI JUHART

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

NINA BRUGGER

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

MEDINA ISAKOVIĆ

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

UROŠ POGAČAR

14 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

TJAN LESKOVAR

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

VALENTINA JEMEC

13 let

OŠ JANKO KERSNIK BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

LIANA MALI

13 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

NIKA KORDIČ ZAMLJEN

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

KATARINA KLARA KLEMENČIČ

13 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

SOFIA KOS

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ALEKSANDER ŽITNIK

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

BRINA KOVAČIČ PAVLIN

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

LUKA STARČEVIČ

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

ELA KUŠAR

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

VID BONCELJ TROŠT

13 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

KLARA PLESTENJAK

14 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

LARA TONEJC

14 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

MIHA PRAJS

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LUKA VINDŠNURER

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LARA MALGAJ

14 let

OŠ PLANINA PRI SEVNICI

Planina pri Sevnici 65, 3225 Planina pri Sevnici

mentorica: Nina Gradič Planko

 

KATARINA KRZYK

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

NEJA EVGENIJA RŽEN

14 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

SANTINA MEDVED

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

HANA MALI

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

JURE BURKELJCA

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

TINKARA BAJDE

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

MANCA PANČUR

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

MAŠA VRTAČNIK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

SARA ŽAGAR

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

ZALA PEROVŠEK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

MIA LEBAR

14 let

OŠ GORNJA RADGONA

Prežihova ulica 1, 9250 Gornja Radgona

mentorica: Bernarda Rožman

 

SIMON LIPOVŠEK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

AJŠA TREBUŠAK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

VITA TOME

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

ZARA HLASTEC

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KLARA PAČNIK

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

MATIC HRABAR

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

IVANA LAP

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

 

NAJA LIPIČNIK

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

 

ANA BERNIK KLENAK

14 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

ANJA RAZPOTNIK

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

SARA FRANCA

14 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

JANI KAVRE

14 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

LAURA KLINEC

14 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva 30 a, 5294 Dornberk

mentorica: Petra Gabriel

 

ENEJ PODLESEK

14 let

OŠ JANKO KERSNIK BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

IRNA NUHIĆ

15 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

 

 

POSEBNA SKUPINA/ POHALA/ PRIZNANJE:

 

skupina PIKAPOLONICE

5 do 6 let

vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorici:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

SKUPINSKI IZDELEK

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Maura Miloš

LITERARNI NATEČAJ

Vsem sodelujočim na našem tretjem mednarodnem natečaju se iskreno zahvaljujemo. Letos smo prejeli čudovite izdelke iz Slovenije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Avstrije in Avstralije.

Sodelujoči so razvrščeni po starosti. Za morebitne napake ali pomanjkljivosti se vam opravičujemo in vas prosimo, da nas na njih opozorite.

 

ZOJA KORPAR

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

NELI MIHELIČ

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

ISA  KANKOŠA

5 let

OŠ Selnica ob Dravi, enota vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorja:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

DORA RIGLER

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

JURE GRAD JOGAN

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

URBAN GRIL HRIBAR

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

LENI FRUMEN PUTRIH

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ALJA REBOLJ

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

MAKS WECHTERSBACH

7 let

OŠ LEDINA LJUBLJANA

 Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ANA GOLOB

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

LANA SITAR

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

EMA KUNAVER

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Mirijam Sabina Žvegla

 

ŠPELA POLJANŠEK

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

 Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

NADJA BERBIĆ

8 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

MATIC PELOZ

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

HANA ŠINIGOJ

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

IVANA VITEZ

8 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

EMA VODOPIVEC

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

EVELIN LISJAK

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

ERIK KRAJCAR

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

JULIJA SKOMINA

8 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva ulica 30a, 5294 Dornberk

mentorica: Ingrid Jug

 

LUCIJA VIDOŠEVIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

AMELI CEROVAC

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LEA POZZECCO

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LUCIJA VIDOŠEVIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

AMELI CEROVAC

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LEA POZZECCO

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LARA BRDAR

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

LAJLA MUHAREMOVIĆ

8 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

IMAN ŠABIĆ

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

LARA MARIJA GORŠE

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAJA LEVEC

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Urška Dolenc

 

ERIKA LEVEC

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Urška Dolenc

 

PATRIK KOBAL

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

PHILOMENA PICHLER

9.let

VOLKSSCHULE NÖTSCH

Nötsch 115, 9611 Nötsch im Gailtal

Avstrija

mentorica: Sandra Oitzl

 

TJAŠA ZALAZNIK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno v Tuhinju 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Danica Lah

 

GAŠPER ROMŠAK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAŠA ZUPAN

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

NEJRA FAZLIJA

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

GAJA POHLIN

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

MARKO MATAIJA VALH

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

MEI MARIN

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

KATARINA RADEŠIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

EMMA VOJNIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

SARA CALCINA

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

VANESA ANDROČEC

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

BRIN BRECELJ

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

NINA POLANC

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

NIK KODELJA

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

ALEKS FAJT MISLEJ

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

JAKOB POLANC GOLOB

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Katja Rijavec

 

ANJA MIKULČIĆ ILIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

MIJA ŠTRANCAR

9 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Sara Bolko

 

JOŠT GOLOB

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MAKS LESJAK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

MATEVŽ GOLOB

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

ANŽE TRUNK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

JAKOB MARTIN PISEK

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

SERGEJA REPINC

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA

Jeranovo 11, 1241 Kamnik

mentorica: Špela Kosmatin

 

ZORAN JOTIĆ

10 let

OŠ ŽELJNE

Željne 21, 1390 Kočevje

mentorica: Dušanka Dolmin

 

KRISTINA POKORN

10 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

JERCA ZAKONŠEK

10 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

ENA BEGANOVIĆ

10 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

ZOJA NALA BOŽIČ

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

MARTINA GREBOVIĆ

10 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

STEPHANIE BUFARDECI

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

LETIZIA SIRONIĆ

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Gabriela Grbeša

 

ANDREJA BONE

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

STELA BALUT

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ZOJA HOČEVAR

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

AMAR ĐERZIĆ

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ALEX FERJANČIČ

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

SARA ČERMELJ ŽNIDAR

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

ANEJ PIZZONI

10 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Marta Benko

 

NEŽA ROPRET

10 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Špitalič 21, 1221 Motnik

mentorica: Tamara Damjanac

 

NIK FRANCA

10 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

IVA ĆURKOVIĆ

11 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Marija Kronovšek

 

AMELIA GLEINSTER

11 let

Willetton primary school

14 Woodpecker Avenue, Willetton WA 6155, Avstralija

mentorica: Ana Gleinster

 

 

EVA IVANOVIČ LOPAREC

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale          

mentorica: Alenka Brovč

 

MAKS SLAPNIK

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

ŽANA ŠUŠTAR

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

BOR SKOK

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

ANDRAŽ MOČNIK

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

MAKS MARTINUČ

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

NEŽA HRIBAR

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

LEONA STOJKOVSKA

11 let

OU KOCO RACIN

Nikshichka, Kumanovo 1300, Makedonija (NJRM)

  1. MAKEDONIJA

mentorica: Angela Kostikj

 

LEA ZUPANČIČ

11 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Petra Hudnik

 

 

TOBIAS SEBASTIAN KLOOSTERWAARS

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AJDA UMER

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

EMA PUGAR

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

RIANA KADIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

FILIP SVIT OBLAK

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAŠPER RIFEL

11 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

PIA PRAZNIK

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

IVA MIHAJLOVSKA

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

NAJA DOBNIK

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

JULIJA STOPAR

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

MARUŠA MOLK

11 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

JASNA ZORKO

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

NIKI BRENČIČ

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZARJA ZORMAN

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ERIKA KARIŽ

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

AJDA MIHELIĆ

11 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

PATRICIJA ŠLAJMER

11 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

LUKAS MARUŠIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ANA KOSTNAPFEL

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

KAJA HORVAT RADOVAN

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ALEKSANDER ZAKRAJŠEK

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

VAL VODOPIJA

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AHMED GROŠIĆ

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

KAJA TOPIĆ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

UROŠ BROŽIČ

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ZALA VIDMAR

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ANŽE ŽUST ŠPRAH

11 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

TIM KOBAL

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

TINKARA LAMPE

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

SAŠA KOBAL

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

NEŽA BIZJAK

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

ADELA KOČAN

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

TIJAN ŠKORC

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

TAI BAJEC

11 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Jana Peternel

 

TINE VODOPIVEC

11 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva 30 a, 5294 Dornberk

mentorica: Petra Gabriel

 

TAJDA ERKER

11 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

JON ARTNIK

11 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

ISA-BELA MREVLJE

11 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZALA ZUPANČIČ

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

EVA MIHAJLOVSKA

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

ENEJ KAŠE

11 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

DANAJA KOTNIK

11 let

OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH

Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje

mentorica: mag. Jasmina Pogačnik

 

JULIJA PANJEK

11 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

AJDA ZAVELJCINA

12 let

OŠ KOREŠKA BELA JESENICE

Cesta talcev 2, 4270 Jesenice

mentorica: Mojca Kavčič

 

ERIKA MOČNIK

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

AMADEJ FINK

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

IVANA CURK

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

EVA LEMUT

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

HANA MIKUŽ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ZOJA ČEBOKELJ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

LAURA MIKUŽ

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ELENA VUJASINOVIĆ

12 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

KIM OSENAR

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

ALEKSANDER KOSANOVIĆ

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LUKA BRUGGER

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

MINEA TODOROVIČ

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

PIKA ŠALA

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

FEMI GABRIELLA REID

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAJA DREVENŠEK

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MAŠA HAUPTMAN

12 let

OŠ FRANCETA PREŠERNA

Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor

mentorica: prof. Jasmina Blažič

 

VAL MARIO COLARICH

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

LARA OŠAP

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ul.1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Jus

 

TEODORA PETRUŠIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MAJ ŽIGART

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

JONI PALČIČ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

FARUK ŠAKIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

SOFYA KOLOBOVA

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MARUŠA VILFAN

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

MARUŠA CEPOVIČ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

RENE RAPUŠ ŽORŽ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

NIKOLA LEKOVIČ

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

ANŽE RIFEL

12 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

REBEKA LAMPE

12 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

BLAŽKA MLAKAR

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

MAJ PILIH

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

ŽIGA JUHART

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KSENIJA JOLDŽIĆ

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

GAJA ZIRNSTEIN

12 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

ZALA RUS

13 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

JAKA MUŠIČ LAP

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

NEŽA JARM

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Olga Podpadec

 

MIHA OKORN

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Nataša Zor

 

SIMON POŽENEL

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

LARISA KOREN

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

ULRIK LEBENIČNIK TRSTENJAK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KATJA TIČ

13 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

SAMANTHA LEŠNIK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

 

LANA VUGA

13 let

OŠ MARIJE VERE

Ljubljanska cesta 16a, 1241 Kamnik

mentorica: Vanja Hočevar

 

OLIMPIA KUPLJEN in DORA DREVENŠEK

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ZOJA PROSENAK

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

 

KATARINA LOZAR

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

VERONIKA STUBELJ

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

NATALIJA BAJC

13 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Svetlana Bušen

 

MELANI JUHART

13 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Tina Esih

NINA BRUGGER

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

MEDINA ISAKOVIĆ

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

UROŠ POGAČAR

14 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

TJAN LESKOVAR

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

VALENTINA JEMEC

13 let

OŠ JANKO KERSNIK BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

LIANA MALI

13 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

NIKA KORDIČ ZAMLJEN

13 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

KATARINA KLARA KLEMENČIČ

13 let

OŠ JANKA KERSNIKA BRDO

Brdo 5,1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

SOFIA KOS

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

ALEKSANDER ŽITNIK

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

BRINA KOVAČIČ PAVLIN

13 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

LUKA STARČEVIČ

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

ELA KUŠAR

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

VID BONCELJ TROŠT

13 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

KLARA PLESTENJAK

14 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

LARA TONEJC

14 let

OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA

Čufarjeva 11, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ferenc

 

MIHA PRAJS

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LUKA VINDŠNURER

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

mentorica: Jana Stančič

 

LARA MALGAJ

14 let

OŠ PLANINA PRI SEVNICI

Planina pri Sevnici 65, 3225 Planina pri Sevnici

mentorica: Nina Gradič Planko

 

KATARINA KRZYK

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

NEJA EVGENIJA RŽEN

14 let

OŠ STARI TRG OB KOLPI

Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi

mentorica: Marija Volf

 

SANTINA MEDVED

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

HANA MALI

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

JURE BURKELJCA

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

TINKARA BAJDE

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Tamara Damjanac

 

MANCA PANČUR

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

MAŠA VRTAČNIK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

SARA ŽAGAR

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

ZALA PEROVŠEK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

MIA LEBAR

14 let

OŠ GORNJA RADGONA

Prežihova ulica 1, 9250 Gornja Radgona

mentorica: Bernarda Rožman

 

SIMON LIPOVŠEK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

AJŠA TREBUŠAK

14 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Julija Remenik

 

VITA TOME

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jovita Kovač

 

ZARA HLASTEC

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

KLARA PAČNIK

14 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Valentina Volavšek

 

MATIC HRABAR

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

IVANA LAP

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

 

NAJA LIPIČNIK

14 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Tadeja Kilar

 

 

ANA BERNIK KLENAK

14 let

OŠ LEDINA

Komenskega 19, 1000 Ljubljana

mentorica: Zdenka Ožinger Horvat

 

ANJA RAZPOTNIK

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Alenka Brovč

 

SARA FRANCA

14 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

JANI KAVRE

14 let

OŠ KOPER

cesta Zore Perello Godina 1, 6000 Koper

mentorica: Vanja Klančnik Kišasondi

 

LAURA KLINEC

14 let

OŠ DORNBERK

Gregorčičeva 30 a, 5294 Dornberk

mentorica: Petra Gabriel

 

ENEJ PODLESEK

14 let

OŠ JANKO KERSNIK BRDO

Brdo 5, 1225 Lukovica

mentorica: Irena Orehek

 

IRNA NUHIĆ

15 let

OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Lošča 1, 1360 Vrhnika

mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

 

 

POSEBNA SKUPINA/ POHALA/ PRIZNANJE:

 

skupina PIKAPOLONICE

5 do 6 let

vrtec Kobanček

Mariborska cesta 28, 2352 Selnica ob Dravi

mentorici:

Simona Strajn in Aleksander Tertinek

 

SKUPINSKI IZDELEK

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

HRVAŠKA

mentorica: Maura Miloš

Učenka naše šole, Ela Urankar (9. c), je na državnem tekmovanju Glasbena olimpijada, med 58 učenci, z 92.5 točkami, osvojila 1. mesto.

Pred dobrim tednom, 31. 3.-1. 4. 2017, smo na šoli organizirali Noč v šoli za učence 6. in 7. razreda. Učenci so pridno sodelovali na delavnicah, ki smo jih zanje pripravili učitelji, prisluhnili napetim ljudskih zgodbam, si ogledali film, se družili in zabavali. Več o dogodku si preberite in oglejte v Šolskih komentarjih.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT