Domov

LIKOVNI NATEČAJ

Vsem sodelujočim na našem tretjem mednarodnem natečaju se iskreno zahvaljujemo. Letos smo prejeli čudovite izdelke iz Slovenije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Avstrije in Avstralije.

Sodelujoči so razvrščeni po starosti. Za morebitne napake ali pomanjkljivosti se vam opravičujemo in vas prosimo, da nas na njih opozorite.

 

SODELUJOČI:

 

KLARA MODEC

5 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

TARIK ATAJIĆ

5 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

LEA TURK

5 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

MAX VIDMAR

5 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

TARIK ATAJIĆ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ŠPELA VIDMAR

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

JUDITA VITEZ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

NEJC PELJHAN

6 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Tina Scozzai

 

HANA PANGERC

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ŽAN KOBAL

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ELI OMERAGIĆ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

EDA ALIJI

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

MAKS FERJANČIČ ZELENC

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ŽANA LENŠČAK

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

MAJ ČOHA

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ELI OMERAGIĆ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

AJŠE ŠABANI

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

MAX VIDMAR

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

AIDA HAJDIĆ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

ANIKA MOHORČIČ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

SOFIA JELINČIČ

6 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Klara Simčič

 

KIAN PAHOR

6 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Klara Simčič

 

TAJA ŠKAPER

6 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Klara Simčič

 

ANJA MIHELJ

6 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Klara Simčič

 

TOMI POPOVIČ

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

LIA SAKSIDA

6 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Vanesa Pev Stibilj in Tina Vižintin

 

TONJA PRIMOŽIČ

6 let

OŠ TRZIN

Mengeška 7b, 1236 Trzin

mentorica: mag. Vesna Rakef

 

SOFIJA ŽIŽEK

6 let

OŠ BELTINCI

Panonska ulica 35 b, 9231 Beltinci

mentorica: mag. Monika Pajič

 

MERI MIHOLIČ

6 let

OŠ BELTINCI

Panonska ulica 35 b, 9231 Beltinci

mentorica: mag. Monika Pajič

 

KAJA ERJAVEC

6 let

OŠ BELTINCI

Panonska ulica 35 b, 9231 Beltinci

mentorica: mag. Monika Pajič

 

ELA TRATNJEK

6 let

OŠ BELTINCI

Panonska ulica 35 b, 9231 Beltinci

mentorica: mag. Monika Pajič

 

MAJ VRANIČAR

6 let

OŠ LOKA ČRNOMELJ

Kidričeva 18, 8340 Črnomelj

mentorica: Špela Vraničar

 

GREGA OSTRC

6 let

OŠ Ivanjkovci

Ivanjkovci 71a, 2259 Ivanjkovci

mentorica: Klavdija Petrovič

 

STELLA NOVAK

6 let

OŠ Ivanjkovci

Ivanjkovci 71a, 2259 Ivanjkovci

mentorica: Klavdija Petrovič

 

TIAN MAGDIČ

6 let

OŠ Ivanjkovci

Ivanjkovci 71a, 2259 Ivanjkovci

mentorica: Klavdija Petrovič

 

GLORIA BENKO

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

MATEJ DEBENJAK

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

AYNA MURATOVIĆ

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

ALEM DELIĆ

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

ISABEL NONIS

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

TIAN GROBIŠA

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

BLAŽ MARUŠIČ

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

ŽIGA GRMEK

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

LILA MIHELJ

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

PIKA RIBIČ

6 let

OŠ IVANA ROBA ŠEPETER PRI GORICI

Andreja Gabrščka 1, 5290 Šempeter pri Gorici

mentorici: Mirjam Volk in Matejka Harej

 

NIKA MIŠIČ

6 let

PŠ »11. MAJ« GARHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

IAN INTIHAR

6 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

GREGA AVSEC

6 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

ERNEST ŠTRANCAR

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

IVANA SEMENIČ

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

LILI TREBIŽAN

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

ALAN BRILJ

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

SELMA SLOMIĆ

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

MATEJ ŽIDANIK

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica:Renata Lemut in Suzana Gorup

 

PETER GOLOB

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

MATIJA BAGON

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

JASMINA SALIMOVIĆ

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

FILIP ZUPANČIČ

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

ŽAN UHAN

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

MANJA PERGAR

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

IZA JERLAH

6 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

NEŽA ČOKL

6 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

NICOLE MARTINČIĆ

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

ENYA GRASSI PAVLETIĆ

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

VITA CIRINGER

6 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Eva Hriberšek

 

RAFAEL STRAŽIŠAR

6 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

FRIDA LIA KUŠAR TEPINA

6 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

EVA NOVAK

6 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ROMINA KALIN

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Budanje 24, 5271 Vipava

mentorica: Ingrid Bizjak Ergaver

 

TOMAŽ ČRNIGOJ

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Budanje 24, 5271 Vipava

mentorica: Ingrid Bizjak Ergaver

 

PIJA ZADNIKAR

6 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Budanje 24, 5271 Vipava

mentorica: Ingrid Bizjak Ergaver

 

EMANUEL MIKUŽ

6 let

OŠ COL

Podkraj 9, 5273 Col

mentorica: Katja Turk Medvešček in Radislava Velikonja

 

AJDA KRAŠNA

6 let

OŠ COL

Podkraj 9, 5273 Col

mentorica: Katja Turk Medvešček in Radislava Velikonja

 

LEON BAJC

6 let

OŠ COL

Podkraj 9, 5273 Col

mentorica: Katja Turk Medvešček in Radislava Velikonja

 

ALESSIA LAKOŠELJAC

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

ELEN URŠIĆ

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

VITTORIA HUJDUR

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

MARIA STEFANIA PERICH

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

GIOIA SINOŽIĆ

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

DAVID BENVENUTI

6 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

IDA TOMINC

6 let

OŠ COL

Podkraj 9, 5273 Col

mentorica: Katja Turk Medvešček in Radislava Velikonja

 

ALEKS PAVŠIČ

6 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Smiljana Krapež

 

ETIEM POLANC

6 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Smiljana Krapež

 

AJDA TRATNIK

6 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Smiljana Krapež

 

MIHAEL PETKOVIČ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

ILARY ZUBIN

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

LEON BERNIĆ MORGAN

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

LENA KOVACIĆ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

NOEMI VUCH

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

JENNIFER ORZAN

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

MELISA ĆATIĆ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Dajana Krastić

 

SELENE PAVELIĆ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Ilenija Anić

 

GABRIEL LEVAJ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

MANUEL KODILJA

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

ARLEN BRAJKO

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

IZA KRIŽE

7 let

OŠ LJUDSKI VRT

Župančičeva ulica 10, 2250 Ptuj

mentorica:Tanja Nedeljko

 

DORA RIGLER

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

JURE GRAD JOGAN

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

EMA ŽNIDAREC

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

ŽANA JERŠIČ

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

ŽAN OJSTERŠEK

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

LILI ŠTIMULAK

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

PATRIK VIDEC

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

LINA HOSTNIK

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

ALEKS SIMIĆ

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

ANIKA BEZGOVŠEK

7 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Aleksandra Kovačič

 

VERONIKA LAMPE

7 let

OŠ COL

Podkraj 9, 5273 Col

mentorica: Katja Turk Medvešček in Radislava Velikonja

 

JAN JUG

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Melita Čibej

 

JULIJA TOMAŽIČ

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Melita Čibej

 

NOEMI BEGIĆ

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Melita Čibej

 

SARA VENDRAMIN

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Andrejka Gabrovec

 

ALJA REBOLJ

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

NINA SIVEC

7 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

KAJA KOŠAK

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

IRINA JOVANOVIĆ

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

LENI FRUMEN PUTRIH

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

EMA PODERŽAJ

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

URBAN GRIL HRIBAR

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ALEJA IMERI

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ISAMAEL DIZDAREVIĆ

7 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Justina Zupančič

 

NAJA PLESEC

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

TARIK AL-SHUKAILI HRASTAR

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

DAVID HUMAR

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Andrejka Gabrovec

ELA POJAVNIK

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Andrejka Gabrovec

 

TINE STANIČ

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Andrejka Gabrovec

 

SARA PRINČIČ

7 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Andrejka Gabrovec

AURORA MOGOROVIĆ

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

DAMIAN CODIGLIA VIDACH

7 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

IVANO PERIĆ

7 let

OŠ LEDINA

Komenskega ul. 19 , 1000 Ljubljana

mentorica: Tatjana Užnik

 

ZARJA MIKUŽ

7 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Smiljana Krapež

 

MATEVŽ PREGELJ

7 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Smiljana Krapež

 

ALINA LEŠNIK

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Eva Hriberšek

 

NOEL DRAME SIMONIČ

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Eva Hriberšek

 

ŽAN GRUŠOVNIK

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Daniela Bugarin

 

GAŠPER ŠINKOVEC

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Daniela Bugarin

 

 

VORANC BREZNIK

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Daniela Bugarin

 

ZALA FLUHER

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Daniela Bugarin

 

TIMON JAVERNIK

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Daniela Bugarin

 

TINKARA ŠTAMPFER

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Eva Hriberšek

 

LEON VODE

7 let

OŠ SELNICA OB DRAVI

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi 

mentorica: Eva Hriberšek

 

LAURA ULE

7 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

TJAŠA GOLOB

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ul.1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

ŽAN KALIŠNIK

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ul.1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

KARIN ZVER

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ul.1, 1241 Kamnik

mentorica: Jana Svetec

 

TJOB MAZI PETRIČ

7 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

PIA BUČEK

7 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

ALIŠA VALNER

7 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

LARA GOMBOC

7 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

LUKA POLANEC

7 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentor: Nejc Zidarič

 

NEŽA ŽURBI SKOK

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

KLARA SLUGA

7 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

LEON ADROVIĆ

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

ISABELA DROVENIK

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

LARA MERLAK

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

DIEGO CIPULLO

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

HELENA VIDAKOVIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

LORI SLABE

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

ANA JULIJA ŠTIH

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

ALJAŽ MEZE

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

ANA ČUK TOMINC

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

ELA ADAM

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

BRINA GRBEC

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

TILEN JOŠT

8 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Brigita Šinkovec

 

ŽIGA JERŠIČ

8 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Brigita Šinkovec

 

KATARINA BRATINA

8 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Brigita Šinkovec

 

LANA KOS

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

MATIC PELOZ

8 let

OŠ DORENBERG

Gregorčičeva 30a, 5294 Dornberg

mentorica: Ingrid Jug

 

TINE PERIC

8 let

OŠ DORENBERG

Gregorčičeva 30a, 5294 Dornberg

mentorica: Ingrid Jug

 

LARA KERŠEVA

8 let

OŠ DORENBERG

Gregorčičeva 30a, 5294 Dornberg

mentorica: Ingrid Jug

 

ANA GRBEC

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

TAJA JAGODIC

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

ŽAN PEČAVER

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

EVAN VIŽITIN

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

NIKOLO CAVALIERE

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

MAID POSAVLJAK

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

LARA BRDAR

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

VAL JURJEVČIČ

8 let

OŠ DRAVLJE

Klopčičeva ulica 1, 1000 Ljubljana

mentorica:Tanja Kogoj

 

MAJA FRANK DOBLEKAR

8 let

OŠ DRAVLJE

Klopčičeva ulica 1, 1000 Ljubljana

mentorica:Tanja Kogoj

 

GAŠPER GORIŠEK

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

PAVLINA ZAJEC

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Irena Sivec Maglica

 

JAN BUH

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

EMA KAVČIČ

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

KATJUŠA CIGALE

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

ŽIVA KATIČ

8 let

OŠ TABOR LOGATEC

Tržaška c. 150, 1370 Logatec

mentorica: Marija Jereb Lukan

 

NUŠA HACE

8 let

OŠ LOČE

Šolska ulica 5, 3215 Loče

mentorica: Nada Vodovnik

 

NACE MALEŽIČ

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

JULIJANA GALIN

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

AJDA TREBUŠAK

8 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

IDAN ZUPANC

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica:  Majda Pogačnik

 

TIJAN GRAH

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

ENA HUSAR

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

IVA FORJAN

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

ANA VIZJAK

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

ERIK KOCIJANČIČ

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Suzana Jefim

 

LOVRO KEK

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Suzana Jefim

 

ALEX PEKOLJ

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Suzana Jefim

 

LUNA KEPA UHAN

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Suzana Jefim

NEŽA ŠPEC

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Suzana Jefim

 

LAURA PERŠA

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

VALENTINA FELBAR

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

ELA WOLF

8 let

OŠ SVETI JURIJ

Sv. Jurij 13, 9262 Rogašovci

mentorica: Klavdija Gomboc

 

SANJA LIKAR

8 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Veronika Tihelj Bajc

 

ZALA KREČIČ

8 let

OŠ DANILA LOKARJA  AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica:Tina Marc

 

LUKAS BOVCON

8 let

OŠ DANILA LOKARJA  AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica:Tina Marc

 

MANCA BOLČINA

8 let

OŠ DANILA LOKARJA  AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica:Tina Marc

 

HANA TRATNIK

8 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Veronika Tihelj Bajc

 

NEJC FURLAN

8 let

OŠ COL

Col 35, 5273 Col

mentorica: Veronika Tihelj Bajc

 

TAJA CUGMAJSTER

8 let

OŠ LOČE

Šolska ulica 5, 3215 Loče

mentorica: Nada Vodovnik

 

ULA GRM

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Leonida Golob

 

LANA KODRIČ KOREN

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Nejc Zidarič

 

LEA KORŠIČ

8 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Katarina Golob

 

MATIC ŠPEC

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

JON STRMOLE

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

TINEJ MIKULIN

8 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Katarina Golob

 

MIA CINGESAR

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Nejc Zidarič

 

MIHA TRILER

8 let

OŠ CVETKA GOLARJA

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

mentorica: Petra Cesar

 

KATJA JERAM

8 let

OŠ CVETKA GOLARJA

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

mentorica: Petra Cesar

 

ANA ERŽEN

8 let

OŠ CVETKA GOLARJA

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

mentorica: Petra Cesar

 

ALJAŽ SEVER

8 let

OŠ CVETKA GOLARJA

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

mentorica: Petra Cesar

 

JANEZ STRAŽAR

8 let

OŠ CVETKA GOLARJA

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

mentorica: Petra Cesar

 

TIMON PETERLIN

8 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Katarina Golob

 

VERONIKA POSLEK

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentor: Nejc Zidarič

 

TINKARA KLOKOČOVNIK

8 let

OŠ LOČE

Šolska ulica 5, 3215 Loče

mentorica: Nada Vodovnik

 

AJDA STREHAR

8 let

OŠ LOČE

Šolska ulica 5, 3215 Loče

mentorica: Nada Vodovnik

 

LAJLA MUHAREMOVIĆ

8 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

TINKARA JESENEK

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Leonida Golob

 

ANJA STRMOLE

8 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

TAYRA RAK

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Leonida Golob

 

MIJA KODRIČ

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Leonida Golob

 

MAJA FIGEK

8 let

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

Dravinjska cest 26, 2319 Poljčane

mentorica: Leonida Golob

 

MATTEO VISINTIN

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

ARIEN BERTOŠA

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

SARA POČEKAJ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

GRACE JURČIĆ

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Maura Miloš

 

PAULINA PODGORŠEK

8 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Darinka Krušič

 

STAŠA JUREŠA

8 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Darinka Krušič

 

LINA GOŠNIK

8 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Darinka Krušič

 

AJDA DRUŠKOVIČ

9 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Sonja Vodovnik

 

TJAŠ LUKOVIČ

9 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Manca Macuh

 

KAJA BUKOVŠAK

9 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica: Mojca Pintar

 

NEA JERCOG

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

NIKO MALJUNA

8 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Moira Bartolić

 

MAJA DOBLEKAR FRANK

8 let

OŠ DRAVLJE

Klopčičeva ulica 1, 1000 Ljubljana 

mentorica: Tanja Kogoj

 

VAL JURJEVČIČ

8 let

OŠ DRAVLJE

Klopčičeva ulica 1, 1000 Ljubljana 

mentorica: Tanja Kogoj

 

LAN LUKŠA

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Natalija Rak

 

FELIKS OBRADOVIČ GOLOB

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Natalija Rak

 

JULIJA HUBAD

8 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Natalija Rak

 

NADJA OBRUL

9 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Manca Macuh

 

PIA BENKO

9 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Alenka Stres

 

LEJA KLANJŠČEK

9 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Alenka Stres

 

IVANA BREGANTIČ

9 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA

Kojsko 69, 5211 Kojsko

mentorica: Alenka Stres

 

TIMEJA STAROVASNIK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

NEJC PODERGAJS

9 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Anita Banovšek

 

ALEXEI RIEMER

9 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Sonja Vodovnik

 

OŽBEJ OREHAR

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Šmartno pri Tuhinju

mentorica: Danica Lah

 

KATJA KRALJ

9 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

AYLEEN WRIESNIG

9.let

VOLKSSCHULE NÖTSCH

Nötsch 115, 9611 Nötsch im Gailtal

Avstrija

mentorica: Sandra Oitzl

 

HELEN DÖGL

9.let

VOLKSSCHULE NÖTSCH

Nötsch 115, 9611 Nötsch im Gailtal

Avstrija

mentorica: Sandra Oitzl

 

 

LEONIE PERCHINIG

9.let

VOLKSSCHULE NÖTSCH

Nötsch 115, 9611 Nötsch im Gailtal

Avstrija

mentorica: Sandra Oitzl

 

 

ŽIGA SVOLJŠAK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Šmartno pri Tuhinju

mentorica: Danica Lah

 

REZA PIŠEK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Šmartno pri Tuhinju

mentorica: Danica Lah

 

AJDA JERIČ

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Šmartno pri Tuhinju

mentorica: Urška Dolenc

 

MARK MIŠIČ

9 let

PŠ »11. MAJ« GRAHOVO

Grahovo 120, 1384 Grahovo

mentorica: Nina Mišič

 

LEONARDO ŠETIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

MAXIMILIAN LEVAJ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

MATTEO FABAC

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

EMMA VOJNIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

SARA CALCINA

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

ANJA MIKULČIĆ ILIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

VANESA ANDROČEC

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

KATARINA RADEŠIĆ

9 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Svjetlana Pernić Ćetojević

 

ALVIN BURKIĆ

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

HANA OSMANOVIĆ

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

ESMA SKENDER

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

DALILA HAJDER

9 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

ALJA PODKUBOVŠEK

9 let

OŠ LOČE

Šolska ulica 5, 3215 Loče

mentorica: Andreja Rečnik

 

AMADEJA KOSMATIN

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Sela pri Kamniku 5, 1240 Kamnik

mentorica: Ana Jelen

 

PATRICIJA POLJANŠEK

9 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Sela pri Kamniku 5, 1240 Kamnik

mentorica: Ana Jelen

 

GORAZD ZADNIKAR

9 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Budanje 24, 5271 Vipava

mentorica: Tea Curk Sorta

 

LUKA RUDOLF

9 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Budanje 24, 5271 Vipava

mentorica: Tea Curk Sorta

 

IVANA SKUBIC

9 let

OŠ ALOJZA ŠUŠTARJA

Štula 23, 1210 Ljubljana-Šentvid

mentorica: Tina Šetina

 

PETER VISOČNIK

9 let

OŠ ALOJZA ŠUŠTARJA

Štula 23, 1210 Ljubljana-Šentvid

mentorica: Tina Šetina

 

ISABELA ŠEME

9 let

OŠ ALOJZA ŠUŠTARJA

Štula 23, 1210 Ljubljana-Šentvid

mentorica: Tina Šetina

 

LUCIJA HOČEVAR

9 let

OŠ ALOJZA ŠUŠTARJA

Štula 23, 1210 Ljubljana-Šentvid

mentorica: Tina Šetina

 

HANA BREZNIK

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

LARA KONČINA

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

NINA ROBEK

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

LILIJA HORVAT

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

MARK JERETINA KOTNIK

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

MAJ URANKAR

9 let

OŠ JURIJA  VEGE MORAVČE

Vegova ulica 38, 1251 Moravče

mentorica:Katja Medija

 

MIA KLANČAR

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

MANCA PINOSA

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

ALEKS KAPLA JAMŠEK

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

DOMEN MARTIČ

9 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

LAURA VUČIČ

9 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

ZALA KODRIČ

9 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

ULA PAVLOVIČ

9 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

TOMAŽ KNEZ

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

VASJA ČEDE BOHORČ

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

ZOJA MLINARIČ

9 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Marta Klančar

 

HANA GNIDOVEC

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

MAKS VRANIČAR

9 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Nina Svetič

 

VANESA PETERKA

9 let

OŠ GORNJA RADGONA

Prežihova 1, 9250 Gornja Radgona

mentorica: Danica Vogrinec

HANA SLANA

9 let

OŠ GORNJA RADGONA

Prežihova 1, 9250 Gornja Radgona

mentorica: Danica Vogrinec

PIA KASTELIC

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

NUŠA GOLOB

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

SARA KOREN

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

MARK KAZLEVČAR

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

JAN STOPAR

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

ZALA ZAJEC

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

TIM ZUPANČIČ BRDNIK

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

VID STOPAR

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

KATARINA ŽEFRAN

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

URBAN PINTAR

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

ŽAN Ž. KLEMENČIČ

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

BRINA GRČAR

9 let

OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: Marjeta Kregar

 

LANA BLATNIK

9 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Šajn

 

NIKA ZDRAVJE

10 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

EVA ROZMAN

10 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

 

NEJC GOMBOC

10 let

OŠ JURIJA  VEGE MORAVČE

Vegova ulica 38, 1251 Moravče

mentorica:Katja Medija

 

PIA PEČEK

10 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

AJDA LABAN RAKUŠČEK

10 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Nina Svetič

 

BRINA POTOČNIK

10 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Nina Svetič

 

LEJLA HEĆO

10 let

OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

Čurukovica put 17, 72000 Zenica

Bosna in Hercegovina

mentorica: Sejla Bohinc

 

LANA BOŽJAK

10 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

LOVRO OSMANOVIĆ

10 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

VITA TOMŠIČ

10 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

LARA CONTA

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

TAMARA ŠTUKELJ

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

NINA JUREČIČ

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

KRISTINA TINA BOTIĆ KOMLJANC

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

NIK VUČIČ

10 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Janja Uhernik

 

LEONELA GEGAČ

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

NICOL BRAJKO

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

LETIZIA SIRONIĆ

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

STEPHANIE  BUFARDECI

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

CHIARA ZDUNIĆ

10 let

OŠ GALILEO GALILEI

Ulica Edoarda Pascalia, 52470 Umag

Hrvaška

mentorica: Gabriela Grbeša

 

SARA MEDVEŠEK

10 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

METOD JERMAN

10 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

OŽBEJ TOMŠIČ

10 let

OŠ TRBOVLJE

Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

mentorica: Miroslava Kovačič

 

MAŠA HUTAR

10 let

OŠ LOKA ČRNOMELJ

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

mentorica: Špela Vraničar

 

JAKOB ERJAVEC DENIŠA

10 let

OŠ ŠMARTNO

Pungrt 9, 1275 Šmartno pri Litiji

mentorica: Saša Pajnkihar

 

ELA ROZINA

10 let

OŠ ŠMARTNO

Pungrt 9, 1275 Šmartno pri Litiji

mentorica: Saša Pajnkihar

 

FILIP ISKRA

10 let

OŠ ŠMARTNO

Pungrt 9, 1275 Šmartno pri Litiji

mentorica: Saša Pajnkihar

ALJAŽ PERKO

10 let

OŠ ŠMARTNO

Pungrt 9, 1275 Šmartno pri Litiji

mentorica: Saša Pajnkihar

 

IRNES LJUBIJANKIĆ

10 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

LUKA NOVAK

10 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

DELFINA BOCEVSKA

10 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

ŽAN BAJDE

10 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

ERIKA OSVALD

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

GLORIJA SIMIČ

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

LEJA JERLAH

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

LUKA HRIBAR

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

LORELAI KOVAČEČ

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

NEŽA ŠTEPEC

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

IDA ZALETEL

10 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Lidija Ožek

 

ŠPELA TRIEP SIMONE

10 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo

mentorica: Helena Vendramin

 

LANA JAKONČIČ

10 let

OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo

mentorica: Helena Vendramin

 

MAŠA KOGOVŠEK

10 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

ANA ŠKAPER

10 let

OŠ GRAD

Grad 172/e, 9264 Grad

mentorica: Helena Poznič Kos

UMA MARIJA KAINZ

11 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

NEŽA STEPIŠNIK

11 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

LILI BLAZINŠEK

11 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

TINKARA RAHNE

11 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

NAJA DRŽAN

11 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

MATEVŽ ZAVNIK

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

DAŠA ČERNIGOJ

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

MARCEL JEŽ

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

TIM KOBAL

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

KLARA TURIN

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

BLAŽ KOLARIČ

11let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

VORANC KRAMBERGER

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

SARA BUKOVŠAK

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

TIN JASENC

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

NELI BURNIK

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

ELEONORA VELUŠČEK

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

MAJA FABJAN

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

OŽBEJ SEDELJŠAK

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

ŽANA ŠUŠTAR

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

TAJDA BALOH

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

AMBROŽ STELE

11 let

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

Šmartno 27a, 1219 Laze v Tuhinju

mentorica: Ema Nežmah

 

GABRIELA KOBAL

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

STELA BALUT

11 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Nataša Rupnik

 

MATIC DOBRAVEC

11 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

ALMIRA MAKIU

11 let

OŠ POD GORO SLOVENSKE KONJICE

Šolska ul. 3, 3210 Slovenske Konjice

mentorica: Manca Macuh

 

ŽAN OSAMOVIĆ

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

JURE KRALJ

11 let

OŠ MEDVODE

Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

mentorica:Mojca Pintar

 

KLARA KOVAČ

11 let

OŠ GRAD

Grad 172/e, 9264 Grad

mentorica: Helena Poznič Kos

 

AMELIA GLEINSTER

11 let

Willetton primary school

14 Woodpecker Avenue, Willetton WA 6155, Avstralija

mentorica: Ana Gleinster

 

AVA PEČAR STRAJNAR

11 let

OŠ TRZIN

Mengeška 7b, 1236 Trzin

mentorica: mag. Vesna Rakef

 

NINA KOS

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

MAŠA KALIN

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

MOJCA PARKELJ

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

TAMARA NOVAK

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

KATARINA NOVAK

11 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

NEJA DRNOVŠEK

11 let

OŠ TOMA BREJCA

Šutna 39, 1241 Kamnik

mentorica: Sonja Žmavc

 

PAVEL PETKOVSKI

11 let

OŠ BRACA MILADINOVCI

Narodna Revolucija 43, 1300 Kumanovo

  1. MAKEDONIJA

mentorica: Emilija Zaharieva

 

LEONA STOJKOVSKA

11 let

OŠ KOCO RACIN

Nikshichka, Kumanovo 1300, Makedonija (NJRM)

  1. MAKEDONIJA

mentorica: Angela Kostikj

 

SARA BLEJC ŠKULEJ

11 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

KARIN GALE

11 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

JULIJA ŠALAMAN

11 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

NEJA SKOK PEROVŠEK

11 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

GAJA GRABLJEVEC

11 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

LUKA ŽAPČIČ KLEMENČIČ

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

LUKA ŽAPČIČ KLEMENČIČ

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Vida Ceglar

 

TINA ŽNIDARŠIČ

12 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

TEREZA ZUPET

12 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

LEJA DINEC

12 let

OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN

Škocjan 51, 8275 Škocjan

mentorica:Vida Cizelj

 

TARA ZAKOTNIK

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

TAI ZAJC

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

ANGELA KOSTADINOVSKA

12 let

OŠ BRACA MILADINOVCI

Narodna Revolucija 43, 1300 Kumanovo

  1. MAKEDONIJA

mentorica: Elizabeta Kostadinovska Kostikj

 

PIKA MUŠIČ

12 let

OŠ TRZIN

Mengeška 7b, 1236 Trzin

mentorica: mag. Vesna Rakef

 

TINA KECELJ

12 let

OŠ TRZIN

Mengeška 7b, 1236 Trzin

mentorica: mag. Vesna Rakef

 

ZOJA PODPEČAN TOPLAK

12 let

OŠ PETROVČE

Petrovče 32, 3301 Petrovče

mentorica: Zala Valenčak

 

JAKA SKALAR LEBEN

12 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

IVANA CURK

12 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

TIA ILJAŠ

12 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

NINA ZORIČ

12 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

MIA BAŠIČ ANTIH

12 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

DOMINIK PLOHL

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

SARA SENICA

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

NEJA KOVAČ

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

NELA JELENKO

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

MANCA LEVART

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

BLAŽKA MLAKAR

12 let

OŠ OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1,3210 Slovenske Konjice

mentorica: Jerneja Mezinger

 

MATIC VIDENIČ

12 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

FRIFDA GLIHA

12 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

RIA HANŽIČ

12 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

ANA KOVAČ

12 let

OŠ GRAD

Grad 172/e, 9264 Grad

mentorica: Helena Poznič Kos

 

BRINA RUTAR

12 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

ARNEJ PLOZ

12 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

PIKA BLAŽIČ

12 let

OŠ SOLKAN

Šolska ulica 25, 5250 Solkan

mentorica: Andreja Kocjan

 

TEA VRSTOVŠEK

12 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Urška Juhart

 

KAJA KOVAČ

12 let

OŠ GRAD

Grad 172/e, 9264 Grad

mentorica: Helena Poznič Kos

 

KAJA VELKAVERH

12 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

MAIIA MAILOVA

12 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

VANESSA ANDREJIČ

12 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

KAJA VELKAVERH

12 let

OŠ BIČEVJE

Splitska 13, 1000 Ljubljana

mentorica: Helena Angelski

 

EMA NIKOLIČ

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

ANA GRCE

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

TJAŠA HAFNER KOROŠEC

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

EVA GRMIČ

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

IZABELA STRES

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

NAJA HROMC

12 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

NINA KROŠELJ

12 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

TAJA VAJDA

12 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

ANA ERTL

12 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

KLARA TEMENT

12 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

HANA VUGA

12 let

OŠ SOLKAN

Šolska ulica 25, 5250 Solkan

mentorica: Andreja Kocjan

 

JERNEJA PRANJIČ

12 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

KAJA BERK SKOK

13 leta

OŠ FRANA ALBREHTA

Šolska ulica1, 1241 Kamnik

mentorica: Anamarija Erčulj

 

NIKA ZEMLJIČ

13 leta

OŠ FRANA ALBREHTA

Šolska ulica1, 1241 Kamnik

mentorica: Anamarija Erčulj

 

LANA FIDLER

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

MAŠA RUČIGAJ

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

JAN BREZNIK

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

MAŠA SIVKA

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

NEJA VELIŠČEK

13 let

OŠ SOLKAN

Šolska ulica 25, 5250 Solkan

mentorica: Andreja Kocjan

 

EVA BAVCON

13 let

OŠ SOLKAN

Šolska ulica 25, 5250 Solkan

mentorica: Andreja Kocjan

 

MAJA JELENC

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

TARA ZRIM FABIANI

13 let

OŠ MENGEŠ

Šolska ulica 11, 1234 Mengeš

mentorica: Lojze Kalinšek

 

ANAMARIA MOSTARAC

13 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

AŽBE PERME

13 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

VERONIKA JERAS

13 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

BRINA OMEJC

13 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

NEJC BREZNIK

13 let

OŠ PRESKA MEDVODE

Preška cesta 22, 1215 Medvode

mentorica:Nika Berčič Terčon

 

HANA RESNIK

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

MAJA ŽAVSKI

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

PIA DRINIĆ

13 let

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

Cesta v Gameljne 7, 1211 Ljubljana-Šmartno

mentorica: Katjuša Bricman

 

STAŠA ŠTERN

13 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

KATARINA ŠUHEL

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

NIK LOŠDORPER

13 let

OŠ ŠTORE

Ulica Cvetke Jerin 5, 3220 Štore

mentorica: Urška Babuder

 

ANA ŠADL

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

NEJA KRAŠEVEC

13 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

LUCIJA PIRC

13 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

SARA TOPOLOVŠEK

13 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

ANJA KERIN

13 let

OŠ PODBOČJE

Podbočje 82, 8312 Podbočje

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

LAN TOMAŽIČ

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

NEŽA JARM

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

NEŽA PIKL

13 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Urška Juhart

 

JOHANA LESJAK

13 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

HANA DIZDAREVIĆ

13 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

DIANA SAVIĆ

13 let

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

Prušnikova 85, 1000 Ljubljana

mentorica: Damjana Stopar Štrovs

 

 

NIKOLINA BURICA

13 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

TEA KUMAR ŠKUFCA

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

PIJA BURGER

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

JOŠT SVETLIN

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

PIJA HORŽEN

13 let

OŠ VELIKI GABER

Veliki Gaber 41, 8213 Veliki Gaber

mentorica: Anamarija Šmajdek

 

JURE GOMBAČ

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

AMELIE RAJNKIHER

13 let

OŠ MARKOVCI

Markovci 33d, 2281 Markovci

mentorica: Olga Zorko

 

LUKA ZAVERŠNIK

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

ŽIGA OŽIR

13 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Urška Juhart

 

ŽANA MARIE ŠTEFANČIČ

13 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Urška Juhart

 

TJAŠA ČIBEJ

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

TILEN LAPAJNE

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

LUNA PUŠNIK

13 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

NIKA NOVAK

13 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

ELA KUŠAR

13 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

ANA PETRIČ

14 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

ŽIVA ANTONIČ

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

ZORA VUZEM

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

EVA MARENČE

14 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

ŽAN CVETKO

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

ANES KOVAČEVIĆ

14 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

TEUTA KRASNIAI

14 let

OŠ POLZELA

Šolska ulica 3, 3313 Polzela

mentorica: Urška Juhart

 

LUCIJA JANA LONČAREK

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

TAJDA ŠUANEC

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

LANA BELIČ

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

TEJA DIVJAK

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

KAJA POTOČNIK

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

TINA PREJAC

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

MELISA HABJANIČ

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

MEDINA ISENI

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

URŠKA PLEGER

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

NIKA KOMPERŠAK

14 let

OŠ ORMOŽ

Hardek 5, 2270 Ormož

mentorica:Janja Rudolf

 

LUKA BELEHAR

14 LET

OŠ Staneta Žagarja Kranj

Cesta 1. maja 10A, 4000 Kranj

mentorica: Martina Kern

 

ALJA HORVAT

14 let

OŠ BREG

Rogaška cesta 6, 2250 Ptuj

mentorica: Romana Kiseljak

 

BLAŽKA KOGELNIK

14 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

NEVENKA MIČIĆ

14 let

OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

mentorica: Marija Rus

 

ALINA SMRKOLJ

14 let

OŠ RODICA

Kettejeva 13, 1230 Domžale

mentorica: Katarina Škofic

 

KRISTINA MIHELIČ

14 let

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

Štembalova 2a, 1000 Ljubljana

mentorica: Marija Munec

 

NELI DRAŽUMERIČ

14 let

OŠ LOKA ČRNOMELJ

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

mentorica: Špela Vraničar

 

NEŽA BARIČ

14 let

OŠ LOKA ČRNOMELJ

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

mentorica: Špela Vraničar

 

KIANA PETRIČ

14 let

OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

mentorica: Anuša Blažko

 

NEŽA RIFEL

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

DOMEN JURJEVIČ

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

ROK FLERIN

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

VANJA LELEK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

SARA MOŠNIK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

KATJA LESKOVEC

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

ŠPELA HOMAR

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

GAJA TEKAVČIČ

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

NUŠA VRHOVNIK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

NIK MUJANOVIČ

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

MATIC HRABAR

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

ANITA BOŠTIC

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

TIANA ČERNE

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

EDVIN HAŠIMOVIĆ

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

ANDREJA RUPNIK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

CLARA POLJANŠEK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

IVANA LAP

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

KATARINA KRZYK

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

DENIS ŠERIFOVIČ

14 let

OŠ FRANA LBREHTA KAMNIK

Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

mentorica: mag. Anamarija Erčulj

 

DAVOR LUKOVIČ

15 let

OŠ LOČE

Šolska ul.5, 3215 Loče

mentorja: Sanja Mlakar Matković in Samo Pinter

 

NIKA KOREZ

13- 16 let

OŠ MAJŠPERK

Majšperk 32 b, 2322 Majšperk

mentorica: Majda Črešnik

 

FILIP VERDENIK

13- 16 let

OŠ MAJŠPERK

Majšperk 32 b, 2322 Majšperk

mentorica: Majda Črešnik

 

VALENTINA PŠENIČNIK

13- 16 let

OŠ MAJŠPERK

Majšperk 32 b, 2322 Majšperk

mentorica: Majda Črešnik

 

 

prilagojeni program:

DORIS SEDEJ

14 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

EVA PEČAR

14 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

HANA CURK MITROVIĆ

13 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

ANEJA BRATINA KRKOČ

13 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

SEBASTJAN KOŠUTA

12 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

SAN TUGO HATFULL

12 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

MARTIN KORITNIK

13 let

OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina

mentorica: Maja Štefin

 

 

VRTEC

 

EVA HODNIK

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

AMADEJ KOSI

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

KLARA MALEK

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

ALINA RIŽNAR

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

ŽANA KAVČIČ

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

FILIP KOLAR

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

ŽIVA PLOHL

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

 

EVA JURGEC

4 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

MIHA KOŠTI

5 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

DAVID ZMAZEK

5 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

TRINA BABIČ

5 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

NIKA KAVČIČ

5 let

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

TJAŽ CAJNKO

5 leta

VRTEC PRI OŠ MALE NEDELJA

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

mentorica: Silvija Filipič in Anita Kosi

 

 

 

 

 

 

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT