Športni dnevi

2. februarja 2018 smo imeli vsi učenci podružnične šole Mekinje športni dan. Razdelili smo se v tri skupine. Ena skupina je odšla v telovadnico, kjer smo s pomočjo plastičnih kegljev igrali nogomet in odbijali žogo v gol. Prav tako smo skakali na mali prožni ponjavi (trampolinu) in na poligonu plezali po plezalnem drogu, ciljali na koš, hodili po gredi, skakali v obroče ter z gumijastimi obročki ciljali palico. Preden smo odšli na naslednjo postajo smo pomalicali sendviče s salamo in sirom.

V torek, 16. 1. 2018, je na šoli potekal prav poseben športni dan o paraolimpijskih športih. Nekaj utrikov učencev je tukaj zbranih v besedi in sliki.

Naš letošnji prvi športni dan smo izvedli v torek 13. 9. 2016. Z nami je bil gospod Ivan Nograšek, ki ogromno ve o zgodovini Tunjic in že mnogo let sodeluje z našo šolo.