PODJETJE LIDL JE NAŠI ŠOLI PONOVNO DONIRALO IZDELKE IN PAPIR

Vedno znova se razveselimo pozitivne naravnanosti podjetja Lidl d.o.o. k.d. do sodelovanja z okoljem. Na našo prošnjo za donacijo so se tudi tokrat pozitivno odzvali, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Rumen papir, ki so ga donirali pred časom, krasi našo šolo še danes. Še posebej je izstopal na osrednješolski prireditvi z naslovom VSI SMO SONCE. Šolski vrt smo okrasili s sončki, narejenimi prav iz Lidlovega rumenega papirja.
Morda ste opazili tudi izdelke intenzivnih barv, rumene, zelene in rdeče. Tudi ti so izdelani iz doniranega papirja.
Tokrat so nam podarili zelen papir, ki bo še kako prišel prav učencem, učenkam, učiteljicam in učiteljem. Morda bo prihodnja prireditev odeta v zeleno.
Podarjeni rolerji bodo na voljo za izposojo pri izbirnem predmetu ŠPORT ZA SPROSTITEV. Tako bodo imeli vsi učenci in učenke enake možnosti za sodelovanje pri predmetu, kjer je ena od vsebin tudi učenje rolanja.
Športne copate bomo podarili pomoči potrebnim učencem.
Ostale donirane izdelke bomo uporabili kot dobitke pri srečelovu, katerega izkupiček je namenjen Šolskemu skladu OŠ Frana Albrehta.

Tone Pavček je zapisal:
Ta svet je lep, če si človek do ljudi.

Pri Lidlu s takšnimi dejanji to vedno znova dokazujejo.
Njihova družbena angažiranost je vredna vse pohvale.
Svetovalna delavka: Tina PLAHUTNIK
R a v n a t e l j :  Rafko LAH